Výpravy

PŘESUNUTO NA JARO//Víkendovka za 3, 2, 1 … teď!

3 rozhledny, 2 noci, 1 hřeben

Už jste někdy viděly východ Slunce z jedné rozhledny a jeho západ z jiné? Šly celý den po jedné jediné barvě turistické značky? Že ne? Tak s námi pojeď na vandr, přejdeme několik tisícovek včetně Velké Deštné, nejvyšší hory Orlických hor, a nevynecháme ani tvrz Hanička.

Výprava se ve víkendovém formátu uskuteční při minimálním počtu 8 přihlášených dětí. Přihlášku je nutné vyplnit do středy 13. září do 20.00 kvůli nutnosti objednání dopravy pro skupinu. Přihláška je z důvodů výše uvedených závazná. Děkujeme za pochopení.

ODJEZD: pátek 22. 9. 2023 v 14.40 na nádraží (vlak odjíždí 14.54)
KONEC: neděle 24. 9. 2023 ve 14.10 nebo 16.10 tamtéž (bude upřesněno dle aktuální situace na WA)

S SEBOU:

• plachta/igelit/celta (kdo má)
  • spacák
  • karimatka
  • teplé oblečení a pevná obuv dle počasí (obuv musí být prošlápnutá, nedávejte dětem nové boty)
  • pláštěnka!!!
  • nejnutnější hygiena (kartáček, pasta na zuby do skupinek, kapesníky, toaletní papír)
  • čelovka
  • skautský šátek
  • ešus, lžíce
  • lahev s vodou (alespoň 1,5 l)
  • páteční večeře
  • sobotní a nedělní snídaně (2 porce buchty, závinu, …), zbytek jídla bude společný
  • kartička s fotografií, jménem a datem narození (prokázání věku ve vlaku)
  • 400,- (doprava, jídlo, rezerva)

Všechny věci sbalit do krosny, nechat místo na společné jídlo! V případě trvalého deště bude výprava rovněž uskutečněna pouze jako jednodenní.

Dotazy směřujte na Pastelku, která je garantkou výpravy.